MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkŹródła: Gdzie Kupić?Ostrzeżenie: wadliwa seria R10 z …Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Ostrzeżenie: wadliwa seria R10 z niebiesko-przezroczystymi czapeczkami <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 21 czerwca, 2026, 9:11 am</div><p>W testach na STG ( Stareway to Gray) miał wynik czystości 89%:</p> <p>Opinia użytkownika CathyGoesFar</p> <blockquote> <p><span dir="auto">Aktualnie używam jasnoniebieskiej nakrętki R10. Dziwnie się zachowywał, najpierw mętny, potem klarowny, a potem znowu mętny, po dodaniu odczynnika BAC. PBS działał chwilowo, aż roztwór stał się klarowny, zanim znowu zmętniał? Hospira działała dobrze. Nie filtrowałem ostatniej fiolki, a i tak wyszła klarowna. Efekty są zgodne z oczekiwaniami.</span><br /><br /><span dir="auto">>Wygląda na to, że coś jest nie tak z tymi odczynnikami, ale nie wydaje się, żeby stanowiły problem, poza tym, że trochę uparcie próbują przejść do roztworu. Odczynnik BAC od dostawcy miał takie samo pH, ale zdecydowanie nie działał tak dobrze, więc nie mam pojęcia, co się dzieje.</span></p> </blockquote> <p>Potwierdzone, że w sprzedaży miał je BARN i XTP - oba podobno zgodziły się na zwrotu. BARN został usunięty z STG.</p> <p>Trwa sprawdzanie czy inni sprzedawcy mają R10 z tego samego źródła.</p></blockquote><br> Anuluj