Ostrzeżenie: wadliwa seria R10 z niebiesko-przezroczystymi czapeczkami
Cytat z V data 21 czerwca, 2026, 9:11 amW testach na STG ( Stareway to Gray) miał wynik czystości 89%:
Opinia użytkownika CathyGoesFar
Aktualnie używam jasnoniebieskiej nakrętki R10. Dziwnie się zachowywał, najpierw mętny, potem klarowny, a potem znowu mętny, po dodaniu odczynnika BAC. PBS działał chwilowo, aż roztwór stał się klarowny, zanim znowu zmętniał? Hospira działała dobrze. Nie filtrowałem ostatniej fiolki, a i tak wyszła klarowna. Efekty są zgodne z oczekiwaniami.
>Wygląda na to, że coś jest nie tak z tymi odczynnikami, ale nie wydaje się, żeby stanowiły problem, poza tym, że trochę uparcie próbują przejść do roztworu. Odczynnik BAC od dostawcy miał takie samo pH, ale zdecydowanie nie działał tak dobrze, więc nie mam pojęcia, co się dzieje.
Potwierdzone, że w sprzedaży miał je BARN i XTP - oba podobno zgodziły się na zwrotu. BARN został usunięty z STG.
Trwa sprawdzanie czy inni sprzedawcy mają R10 z tego samego źródła.
W testach na STG ( Stareway to Gray) miał wynik czystości 89%:
Opinia użytkownika CathyGoesFar
Aktualnie używam jasnoniebieskiej nakrętki R10. Dziwnie się zachowywał, najpierw mętny, potem klarowny, a potem znowu mętny, po dodaniu odczynnika BAC. PBS działał chwilowo, aż roztwór stał się klarowny, zanim znowu zmętniał? Hospira działała dobrze. Nie filtrowałem ostatniej fiolki, a i tak wyszła klarowna. Efekty są zgodne z oczekiwaniami.
>Wygląda na to, że coś jest nie tak z tymi odczynnikami, ale nie wydaje się, żeby stanowiły problem, poza tym, że trochę uparcie próbują przejść do roztworu. Odczynnik BAC od dostawcy miał takie samo pH, ale zdecydowanie nie działał tak dobrze, więc nie mam pojęcia, co się dzieje.
Potwierdzone, że w sprzedaży miał je BARN i XTP - oba podobno zgodziły się na zwrotu. BARN został usunięty z STG.
Trwa sprawdzanie czy inni sprzedawcy mają R10 z tego samego źródła.
Dodane pliki:Cytat z Marek Krawiecki data 21 czerwca, 2026, 12:05 pmCały ten wątek i dyskusja jest dostępna jedynie na telegramie STG?
Obawiam się, że mam właśnie ten sam wypust rety
Cały ten wątek i dyskusja jest dostępna jedynie na telegramie STG?
Obawiam się, że mam właśnie ten sam wypust rety
Cytat z Marek Krawiecki data 21 czerwca, 2026, 12:21 pmSwoje zakupy zrobiłem jakoś na początku maja u dostawcy JEC/JCE. To zdjęcia które zrobiłem po otrzymaniu paczki. Nie mogłem znaleźć gotowych testów ani nikogo kto chciał zrobić grupę testową. Po jakimś czasie ktoś się do mnie odezwał i wysłał testy rety twierdząc, że to ta sama partia.
Nie było żadnych problemów z rozrobieniem, cały czas utrzymuje tą samą, klarowną konsystencję.
Byłbym wdzięczny za jakiś odnośnik gdzie mogę znaleźć całą tą dyskusję o której pisałeś.https://janoshik.com/tests/155461-Retatrutide10mg_XH96BQ9VH1PJ
https://janoshik.com/tests/155462-Retatrutide10mg_MSGHIQBPPQ64
Swoje zakupy zrobiłem jakoś na początku maja u dostawcy JEC/JCE. To zdjęcia które zrobiłem po otrzymaniu paczki. Nie mogłem znaleźć gotowych testów ani nikogo kto chciał zrobić grupę testową. Po jakimś czasie ktoś się do mnie odezwał i wysłał testy rety twierdząc, że to ta sama partia.
Nie było żadnych problemów z rozrobieniem, cały czas utrzymuje tą samą, klarowną konsystencję.
Byłbym wdzięczny za jakiś odnośnik gdzie mogę znaleźć całą tą dyskusję o której pisałeś.
https://janoshik.com/tests/155461-Retatrutide10mg_XH96BQ9VH1PJ
https://janoshik.com/tests/155462-Retatrutide10mg_MSGHIQBPPQ64
Dodane pliki:Cytat z V data 21 czerwca, 2026, 12:27 pmWątek jest z GLP-1FORUM, a afera jeszcze się nie nakręciła, bo ma niewinny tytuł na i tę informację pojawiły się na odpowiedzi:
https://glp1forum.com/threads/rt10-light-blue-clear-cap.19689/
Wątek jest z GLP-1FORUM, a afera jeszcze się nie nakręciła, bo ma niewinny tytuł na i tę informację pojawiły się na odpowiedzi:
https://glp1forum.com/threads/rt10-light-blue-clear-cap.19689/



