MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyZainstalowałem filtry antyspamoweDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Zainstalowałem filtry antyspamowe <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 23 czerwca, 2026, 7:55 am</div><p>I mam problem techniczny, bo filtry antyspamowe blokują rejestrację na forum. Ale jak ich nie ma to Ruscy je spamują :-(</p></blockquote><br> Anuluj