Zainstalowałem filtry antyspamowe

Cytat

Zainstalowałem filtry antyspamowe, mam nadzieję, że nasz przyjaciel z Ukrainy przestanie nas spamować swoimi reklamami.

adam1 and Davoc have reacted to this post.
adam1Davoc
inthepinkk@protonmail.com
Cytat

I mam problem techniczny, bo filtry antyspamowe blokują rejestrację na forum. Ale jak ich nie ma to Ruscy je spamują 🙁

inthepinkk@protonmail.com