MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyProblemy techniczneDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Problemy techniczne <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 18 czerwca, 2026, 6:56 pm</div><p>Obawiam się, że w tym Wordpress UE się nie da - tzn. da ale do tego potrzeba dużo większej wiedzy niż moja. Zakładam, że raczej prędzej niż później przeniose forum na Discourse, lub Xenforo. Jeszcze kilka dni temu byłem zdecydowany Discourse, ale spotkałem się z kilkoma opiniami, że to nowoczesne Forum bardziej irytuje niż jest wygodne. W odwrotną stronę poszło Xenforo - jest do bólu tradycyjne ale wszystko na nim działa i na mnóstwo opcji.</p></blockquote><br> Anuluj