Problemy techniczne

Cytat

Przepraszam za występujące dzisiaj problemy techniczne i błędy na forum. Wynikały one z wprowadzanych przeze mnie zmian mających na celu usunięcie problemu z wylogowywaniem użytkowników.

Czekam na informację zwrotną czy problemy z wylogowywaniem się zniknęły lub zmniejszył się?

habz has reacted to this post.
habz
inthepinkk@protonmail.com
Cytat

u mnie zniknęły i jak wchodzę na tronę od nowa to jestem zalogowany. Dzięki!

hoobzd@proton.me
Cytat

W sprawie rozwoju forum myślę że można jeszcze dodać jakąś inną, przystępniejszą formę dodawania zdjęć profilowych, może nawet w formacie GIF.

Cytat

Obawiam się, że w tym Wordpress UE się nie da - tzn. da ale do tego potrzeba dużo większej wiedzy niż moja. Zakładam, że raczej prędzej niż później przeniose forum na Discourse, lub Xenforo. Jeszcze kilka dni temu byłem zdecydowany Discourse, ale spotkałem się z kilkoma opiniami, że to nowoczesne Forum bardziej irytuje niż jest wygodne. W odwrotną stronę poszło Xenforo - jest do bólu tradycyjne ale wszystko na nim działa i na mnóstwo opcji.

inthepinkk@protonmail.com