MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyJanosik czy Analiza Białek. Jakie …Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Janosik czy Analiza Białek. Jakie laboratorium jest najlepsze? <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">habz</a> data 10 czerwca, 2026, 5:58 am</div><p>Nie testowalem w zadnym, ale widzialem gdzies ostatnio post o wynikach testow tych samych probek w 5 roznych labach i Jano i AB mialy bardzo zblizone wyniki. Cenowo wychodzi chyba troche taniej AB, ale wyniki nie sa respektowane przez vendorow chyba (tylko Jano).</p></blockquote><br> Anuluj