Janosik czy Analiza Białek. Jakie laboratorium jest najlepsze?

Cytat

W świecie peptydów rządzi Janoshik jednak w Polsce popularna jest Analiza Białek.  Które laboratorium jest waszym zdaniem lepsi?

Bartek vitalpeptide@proton.me
Cytat

Nie testowalem w zadnym, ale widzialem gdzies ostatnio post o wynikach testow tych samych probek w 5 roznych labach i Jano i AB mialy bardzo zblizone wyniki. Cenowo wychodzi chyba troche taniej AB, ale wyniki nie sa respektowane przez vendorow chyba (tylko Jano).

hoobzd@proton.me