MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyRozwój forumDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Rozwój forum <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">Norbus</a> data 5 czerwca, 2026, 7:11 am</div><p>Wprowadzenie płatnych subskrypcji miesięcznych/rocznych nie byłoby lepszym pomysłem? <br />Chociaż z drugiej strony na początkowym etapie mógłby to być zbyt duży próg wejścia. </p></blockquote><br> Anuluj