Rozwój forum

Cytat

Jak widzicie to forum zostało postawione na prostym Wordpresie. Na początek wystarczy, ale z czasem stanie się niewystarczające więc w najbliższym czasie planuję migrację na inny system. Proszę was o wyrażenie o opinie co wydaje wam się lepsze:

  1. XenoForo - do perfekcji opanowało funkcjonalności tradycyjnego forum 
  2. Discourses - nowoczesna propozycja forum bardziej oparta na tagach niż kategoriach, wymaga droższych serwerów.

Będę wdzięczny za wasząnopinię które rozwiązanie wydaje wam się lepsze.

Koszt wprowadzenia tych zmian będzie znaczny: w XenoForum to głównie licencję, Discourse jest open source, ale wymaga droższych serwerów i prawdopodbnie będę musiał komuś zapłacić aby odpowiednio  wszystko ustawił. Dlatego będę wdzięczny jeśli dorzucicie się do tych planów.

Może to zrobić wspierając w BitCoinach i przelewając coś na portfel o numerze:

bc1q8x3fcpt2xd53qm9fhd3ekl8yltmx5hqw569c7n

Lub pisząc na inthepinkk@proton.me w celu uzyskania informacji o innych sposobach płatności.

Norbus has reacted to this post.
Norbus
inthepinkk@protonmail.com
Cytat

Wprowadzenie płatnych subskrypcji miesięcznych/rocznych nie byłoby lepszym pomysłem? 
Chociaż z drugiej strony na początkowym etapie mógłby to być zbyt duży próg wejścia.