MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyRozwój forumDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Rozwój forum <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 5 czerwca, 2026, 6:50 am</div><p>Jak widzicie to forum zostało postawione na prostym Wordpresie. Na początek wystarczy, ale z czasem stanie się niewystarczające więc w najbliższym czasie planuję migrację na inny system. Proszę was o wyrażenie o opinie co wydaje wam się lepsze:</p> <ol> <li>XenoForo - do perfekcji opanowało funkcjonalności tradycyjnego forum </li> <li>Discourses - nowoczesna propozycja forum bardziej oparta na tagach niż kategoriach, wymaga droższych serwerów.</li> </ol> <p>Będę wdzięczny za wasząnopinię które rozwiązanie wydaje wam się lepsze.</p> <p>Koszt wprowadzenia tych zmian będzie znaczny: w XenoForum to głównie licencję, Discourse jest open source, ale wymaga droższych serwerów i prawdopodbnie będę musiał komuś zapłacić aby odpowiednio wszystko ustawił. Dlatego będę wdzięczny jeśli dorzucicie się do tych planów.</p> <p>Może to zrobić wspierając w BitCoinach i przelewając coś na portfel o numerze:</p> <p>bc1q8x3fcpt2xd53qm9fhd3ekl8yltmx5hqw569c7n</p> <p>Lub pisząc na inthepinkk@proton.me w celu uzyskania informacji o innych sposobach płatności.</p></blockquote><br> Anuluj