MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyNajwiększe forum o glp-1Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Największe forum o glp-1 <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 5 czerwca, 2026, 9:42 am</div><p>Wyrażenie."in the pink" oznacza w świetnym zdrowiu/formie do którego tutaj dążymy, a jest na tyle przewrotne, że wydaje mi się łatwe do zapamiętania.</p> <p>Z drugiej strony z powodu cenzury warto by było wymyślić nazwę na peptydy w stylu papryczka (jest po angielsku), lub pieprz. Nadal w sumie można to zrobić i z jednej z domem zrobić przekierowanie jeśli uznamy, inna nazwa będzie lepsza.</p></blockquote><br> Anuluj