Największe forum o glp-1

Cytat

Obecnie największym źródłem wiedzy o peptydach jest https://glp1forum.com/

Wadą jego jest, że powstało dla Amerykanów i trudno jest tam znaleźć dostawców specjalizujących się w Europie i tę lukę mam nadzieję, że zapełni nasze forum In The Pink.

inthepinkk@protonmail.com
Cytat

Z ciekawości, skąd pomysł na nazwę? 😀

 

Planujesz coś zrobić z SEO? Podejrzewam, że ciężko teraz je gdziekolwiek znaleźć bez osobistej promocji, szczególnie że google pewnie cenzuruje wyniki wyszukiwania.

Cytat

Wyrażenie."in the pink" oznacza w świetnym zdrowiu/formie do którego tutaj dążymy, a jest na tyle przewrotne, że wydaje mi się łatwe do zapamiętania.

Z drugiej strony z powodu cenzury warto by było wymyślić nazwę na peptydy w stylu papryczka (jest po angielsku), lub pieprz. Nadal w sumie można to zrobić i z jednej z domem zrobić przekierowanie jeśli uznamy, inna nazwa będzie lepsza.

inthepinkk@protonmail.com