MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiDrukarka etykiet do fiolekDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Drukarka etykiet do fiolek <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z Gość data 9 czerwca, 2026, 2:49 pm</div><p>Niimbot M2 na oficjalnej stronie Niimbota z kodem "Cheddar" -20% albo "Complete25" -25% wychodzi dosyć tanio ~285PLN</p></blockquote><br> Anuluj