Drukarka etykiet do fiolek

Cytat

Polecam drukarkę Niimbot D11. Tania (ok. 100zł), działa bez problemu, w aplikacji można projektować własne etykiety. Warto przy większej ilości pepów, no i można np. oznaczyć datę rekonstytucji, stężenie i ilość unitów na dawkę.

https://allegro.pl/oferty-produktu/drukarka-do-etykiet-niimbot-d11h-czarny-c298031e-68f1-4dbb-86e9-26766d82e634

Przykład jednej z moich etykiet:

 

Dodane pliki:
  • Screenshot-2026-05-26-163707.png
V has reacted to this post.
V
hoobzd@proton.me
Cytat

Mam, korzystam 🙂

Podobno są drukarki z tańszymi wkładami, ale nie można znać się na wszystkim i Nimbot zdecydowanie wystarcza.

habz has reacted to this post.
habz
inthepinkk@protonmail.com
Cytat

Ta drukarka jest bardziej "domowa" czy sprosta np. wydrukowaniu dwunastu różnych etykiet po 1000szt ? Aktualny koszt w drukarni to 0,10zł za etykietę przy takich ilościach. Pytam z przyczyn ekonomicznych 😉

AD-Labs kontakt@ad-labs.pl www.ad-labs.pl +48 576 360 378 Zaawansowane związki do badań laboratoryjnych
Cytat

To amatorski sprzęt 🙂 taniej można kupić. Jak ktśmchce hurtowo powinien się zainteresować "podróbkami" Nimbota - nie wymgają one drogich taśm z chipem ale i tak myślę, że w drukarni będzie taniej.

inthepinkk@protonmail.com
Cytat

Niimbot M2 na oficjalnej stronie Niimbota z kodem "Cheddar" -20% albo "Complete25" -25% wychodzi dosyć tanio ~285PLN

V has reacted to this post.
V