MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiDrukarka etykiet do fiolekDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Drukarka etykiet do fiolek <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 8 czerwca, 2026, 3:03 pm</div><p>To amatorski sprzęt :-) taniej można kupić. Jak ktśmchce hurtowo powinien się zainteresować "podróbkami" Nimbota - nie wymgają one drogich taśm z chipem ale i tak myślę, że w drukarni będzie taniej.</p></blockquote><br> Anuluj