MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiDrukarka etykiet do fiolekDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Drukarka etykiet do fiolek <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">AD-Labs.pl</a> data 8 czerwca, 2026, 2:55 pm</div><p>Ta drukarka jest bardziej "domowa" czy sprosta np. wydrukowaniu dwunastu różnych etykiet po 1000szt ? Aktualny koszt w drukarni to 0,10zł za etykietę przy takich ilościach. Pytam z przyczyn ekonomicznych ;)</p></blockquote><br> Anuluj