MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiDrukarka etykiet do fiolekDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Drukarka etykiet do fiolek <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 26 maja, 2026, 3:14 pm</div><p>Mam, korzystam :-)</p> <p>Podobno są drukarki z tańszymi wkładami, ale nie można znać się na wszystkim i Nimbot zdecydowanie wystarcza.</p></blockquote><br> Anuluj