MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiDrukarka etykiet do fiolekDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Drukarka etykiet do fiolek <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">habz</a> data 26 maja, 2026, 2:38 pm</div><p>Polecam drukarkę Niimbot D11. Tania (ok. 100zł), działa bez problemu, w aplikacji można projektować własne etykiety. Warto przy większej ilości pepów, no i można np. oznaczyć datę rekonstytucji, stężenie i ilość unitów na dawkę.</p> <p>https://allegro.pl/oferty-produktu/drukarka-do-etykiet-niimbot-d11h-czarny-c298031e-68f1-4dbb-86e9-26766d82e634</p> <p>Przykład jednej z moich etykiet:</p> <p> </p></blockquote><br> Anuluj