
Reta redukcja
Cytat z zajaclowicz@gmail.com data 24 czerwca, 2026, 4:07 amWitam
Mezczyzna
34 lata
staz na silowni 10 lat
dieta tylko w okresach "mobilizacji"
wzrost 185cm
Waga 113kg
Mam zamiar na dniach zaczac redukcję ze wsparciem rety.
Zastanawiam sie od jakiej dawki zaczac.
Mysle nad 1mg co 5 dni
Po 4 tyg 2mg co 5 dni
Jak na Was działała reta?
Czy do rety wprowadzacie przerywany post?
Bialko trzymać wysoko, jako antykatabolik ale jak z Węgrami?
Czy osoby ćwicząc zauważyły spadek siły?
Chciałbym dorzucić coś przeciwzapalnego, coś co pomaga spalać tluszcz trzewny i regeneruje wątrobę.
Ostatni rok przewinęło sie sporo śmieciowego jedzenia oraz piwkowanie 4razy w tyg. +20kg samego faktu.
Mam doświadczenie z saa ale z peptydow próbowałem kiedyś fragment z bio lab i były to wyrzucone pi3niadze do kosza. Aktualnie od 2 lat zero wspomagania tylko kreatyna witaminy minerały i zioła. Forma bardzo kiepska. Jestem duży trochę mięśnia siedzi ale okropnie mnie ulało. Badania będę robil za miesiąc na urlopie. Podejrzewam lekkie otluszczenie watroby i wysoki estradiol.
Trening bez zmian 4x w tyg
Do tego mam rower 3x 16km
W dalszym etapie redukcji dorzucę dodatkowa aktywność.
Jak z ograniczeniem apetytu u Was na retcie?
Witam
Mezczyzna
34 lata
staz na silowni 10 lat
dieta tylko w okresach "mobilizacji"
wzrost 185cm
Waga 113kg
Mam zamiar na dniach zaczac redukcję ze wsparciem rety.
Zastanawiam sie od jakiej dawki zaczac.
Mysle nad 1mg co 5 dni
Po 4 tyg 2mg co 5 dni
Jak na Was działała reta?
Czy do rety wprowadzacie przerywany post?
Bialko trzymać wysoko, jako antykatabolik ale jak z Węgrami?
Czy osoby ćwicząc zauważyły spadek siły?
Chciałbym dorzucić coś przeciwzapalnego, coś co pomaga spalać tluszcz trzewny i regeneruje wątrobę.
Ostatni rok przewinęło sie sporo śmieciowego jedzenia oraz piwkowanie 4razy w tyg. +20kg samego faktu.
Mam doświadczenie z saa ale z peptydow próbowałem kiedyś fragment z bio lab i były to wyrzucone pi3niadze do kosza. Aktualnie od 2 lat zero wspomagania tylko kreatyna witaminy minerały i zioła. Forma bardzo kiepska. Jestem duży trochę mięśnia siedzi ale okropnie mnie ulało. Badania będę robil za miesiąc na urlopie. Podejrzewam lekkie otluszczenie watroby i wysoki estradiol.
Trening bez zmian 4x w tyg
Do tego mam rower 3x 16km
W dalszym etapie redukcji dorzucę dodatkowa aktywność.
Jak z ograniczeniem apetytu u Was na retcie?
Cytat z habz data 24 czerwca, 2026, 6:09 amJa rety jeszcze nie bralem, ale zalecaja startowac od 1mg. Z ograniczaniem apetytu to jest różnie, na niektórych działa praktycznie jak tirz, a u niektórych dopiero dawki typu 4mg robią robotę, z tego co czytałem.
Trzymając nisko węgle na recie zaczniesz produkować ketony.
Przeciwzapalne -> TB-500 (sprawdziłem i na mnie działa naprawdę spoko, mniej obolały jestem po treningu), KPV
Tłuszcz trzewny -> Tesa, HGH
Regeneracja wątroby -> Sylimarol Vita 150 bez recepty (ostropest robi bardzo dobrą robotę), a jeśli dostaniesz receptę to Heparegen, obydwa sprawdziłem.
Ja rety jeszcze nie bralem, ale zalecaja startowac od 1mg. Z ograniczaniem apetytu to jest różnie, na niektórych działa praktycznie jak tirz, a u niektórych dopiero dawki typu 4mg robią robotę, z tego co czytałem.
Trzymając nisko węgle na recie zaczniesz produkować ketony.
Przeciwzapalne -> TB-500 (sprawdziłem i na mnie działa naprawdę spoko, mniej obolały jestem po treningu), KPV
Tłuszcz trzewny -> Tesa, HGH
Regeneracja wątroby -> Sylimarol Vita 150 bez recepty (ostropest robi bardzo dobrą robotę), a jeśli dostaniesz receptę to Heparegen, obydwa sprawdziłem.
Cytat z piotrgow12 data 24 czerwca, 2026, 6:43 amHej. U mnie obecnie 10 tydzien na recie . Jestem mega zadowolony waga -11 kg . Zaczynałem od dawki 0.8 mg a obecnie 1.6 mg 🙂 ja stosuje co 6 dni ponieważ tego 7 już odczuwałem zwiększony apetyt. Trening 3 razy w tygodniu do tego praca fizyczna. Dieta dopięta obecnie 2200kcl .
Hej. U mnie obecnie 10 tydzien na recie . Jestem mega zadowolony waga -11 kg . Zaczynałem od dawki 0.8 mg a obecnie 1.6 mg 🙂 ja stosuje co 6 dni ponieważ tego 7 już odczuwałem zwiększony apetyt. Trening 3 razy w tygodniu do tego praca fizyczna. Dieta dopięta obecnie 2200kcl .
Cytat z Gość data 24 czerwca, 2026, 8:02 amOkres potrwania 6 dni dlatego tez wolałbym nie bić co 7. Ewentualnie rozłożę dawkę 0.5mg co 4 dni na starcie zeby zobaczyc reakcje organizmu. Trzymałem okno żywieniowe 16/8 i dobrze sie z tym czułem. Ostatnio sporo podróżowałem po świecie i to zaburzyło mi troszke harmonogram. Poczytam o TB500 i peptydach zwiększający produkcję hgh. Brak zmęczenie przy takiej utracie wagi?? Jakies spadki siłowe ?
Okres potrwania 6 dni dlatego tez wolałbym nie bić co 7. Ewentualnie rozłożę dawkę 0.5mg co 4 dni na starcie zeby zobaczyc reakcje organizmu. Trzymałem okno żywieniowe 16/8 i dobrze sie z tym czułem. Ostatnio sporo podróżowałem po świecie i to zaburzyło mi troszke harmonogram. Poczytam o TB500 i peptydach zwiększający produkcję hgh. Brak zmęczenie przy takiej utracie wagi?? Jakies spadki siłowe ?