Ostrzeżenie: wadliwa seria R10 z niebiesko-przezroczystymi czapeczkami

Cytat

W testach na STG ( Stareway to Gray) miał wynik czystości 89%:

Opinia użytkownika CathyGoesFar

Aktualnie używam jasnoniebieskiej nakrętki R10. Dziwnie się zachowywał, najpierw mętny, potem klarowny, a potem znowu mętny, po dodaniu odczynnika BAC. PBS działał chwilowo, aż roztwór stał się klarowny, zanim znowu zmętniał? Hospira działała dobrze. Nie filtrowałem ostatniej fiolki, a i tak wyszła klarowna. Efekty są zgodne z oczekiwaniami.

>Wygląda na to, że coś jest nie tak z tymi odczynnikami, ale nie wydaje się, żeby stanowiły problem, poza tym, że trochę uparcie próbują przejść do roztworu. Odczynnik BAC od dostawcy miał takie samo pH, ale zdecydowanie nie działał tak dobrze, więc nie mam pojęcia, co się dzieje.

Potwierdzone, że w sprzedaży miał je BARN i XTP - oba podobno zgodziły się na zwrotu. BARN został usunięty z STG.

Trwa sprawdzanie czy inni sprzedawcy mają R10 z tego samego źródła.

Dodane pliki:
  • 28013-f52f9ac515e477953aa1ad3feb8b6314.jpg
  • Screenshot_20260621-111202.png
habz and Davoc have reacted to this post.
habzDavoc
inthepinkk@protonmail.com
Cytat

Cały ten wątek i dyskusja jest dostępna jedynie na telegramie STG?
Obawiam się, że mam właśnie ten sam wypust rety

Cytat

Swoje zakupy zrobiłem jakoś na początku maja u dostawcy JEC/JCE. To zdjęcia które zrobiłem po otrzymaniu paczki. Nie mogłem znaleźć gotowych testów ani nikogo kto chciał zrobić grupę testową. Po jakimś czasie ktoś się do mnie odezwał i wysłał testy rety twierdząc, że to ta sama partia.

Nie było żadnych problemów z rozrobieniem, cały czas utrzymuje tą samą, klarowną konsystencję.
Byłbym wdzięczny za jakiś odnośnik gdzie mogę znaleźć całą tą dyskusję o której pisałeś.

https://janoshik.com/tests/155461-Retatrutide10mg_XH96BQ9VH1PJ

https://janoshik.com/tests/155462-Retatrutide10mg_MSGHIQBPPQ64

Dodane pliki:
  • 29a8b3d4-cae4-4b34-a9b5-627bab76a87a.jpg
  • 978c8e6b-d199-46a3-b20c-e54877d8ac0f.jpg
Cytat

Wątek jest z GLP-1FORUM, a afera jeszcze się nie nakręciła, bo ma niewinny tytuł na i tę informację pojawiły się na odpowiedzi:

https://glp1forum.com/threads/rt10-light-blue-clear-cap.19689/

habz, Marek Krawiecki and Davoc have reacted to this post.
habzMarek KrawieckiDavoc
inthepinkk@protonmail.com

Ostatnie wpisy na forum

Growth Stack (Ipamorelin + CJC1295 no DAC)też byłem ciekaw jaki to będzie miało wpływ na sen, ale z tego co … Dowiedz się więcej
Reta redukcjaBił ktoś może testa w późniejszych tygodniach redukcji na reta/tir … Dowiedz się więcej
LN PeptideNa razie nie będzie nowego TG. Kontakt tylko bezpośrednio przez Wh … Dowiedz się więcej
New York Times o szarym rynku RetatrutyduŹródło: https://archive.ph/YZYJ1 Kwitnący czarny rynek dla potę … Dowiedz się więcej
Polecane źródła peptydówPolecam ad-labs.plZadalem na tym forum pytanie o dobrego dostawce … Dowiedz się więcej
GYC - chiński sprzedawca z magazynem w EuropieCeny dosyć wysokie, ale szybo paczka idzie, i od razu wysyłają. Re … Dowiedz się więcej
Ostrzeżenie przed BFF/Ammo/BFlink/BFistNa STG wszyscy polecają, dużo badań, reshipy etc... Dziekie za ost … Dowiedz się więcej
Gdzie produkowane są peptydy?Uwaga pojawiła u grupa nieuczciwych sprzedawców wciskających ludzi … Dowiedz się więcej
Zainstalowałem filtry antyspamoweI mam problem techniczny, bo filtry antyspamowe blokują rejestracj … Dowiedz się więcej
Sprzedam Retatrutud/Tirzepatyd/Mounjaro i inne peptydyDziękuję za miłe słowa 🙂 Retatrutyd mi się już skończył za to d … Dowiedz się więcej

Nowe

New York Times o szarym rynku RetatrutyduŹródło: https://archive.ph/YZYJ1 Kwitnący czarny rynek dla potę … Dowiedz się więcej
Reta redukcjaBił ktoś może testa w późniejszych tygodniach redukcji na reta/tir … Dowiedz się więcej
Growth Stack (Ipamorelin + CJC1295 no DAC)też byłem ciekaw jaki to będzie miało wpływ na sen, ale z tego co … Dowiedz się więcej
Mieszanie peptydowTzn cjc + ipa bez dac stosuje tylko na poprawę jakości snu, wieczo … Dowiedz się więcej
Tlenek azotu - gaz długowiecznościCo ma wspólnego z Viagrą i Tadalafilem? https://youtu.be/Hcdd-b7H … Dowiedz się więcej
Ostrzeżenie: wadliwa seria R10 z niebiesko-przezroczystymi czapeczkamiWątek jest z GLP-1FORUM, a afera jeszcze się nie nakręciła, bo ma … Dowiedz się więcej
Ostrzeżenie przed BFF/Ammo/BFlink/BFistNa STG wszyscy polecają, dużo badań, reshipy etc... Dziekie za ost … Dowiedz się więcej
Zainstalowałem filtry antyspamoweI mam problem techniczny, bo filtry antyspamowe blokują rejestracj … Dowiedz się więcej
Czy ktoś wię gdzię dostanę Tadalafil (Cialis), Modafinil/Armodafinil?Nie wiem jak te 2 ostatnie ale tadalafil wysyłają do Europy, popat … Dowiedz się więcej
Czy jest ktoś chętny na Eloranitide od Pepe?Nie wiem czy zamawiać i będą chętni aby odkupić. Cena w detalu wys … Dowiedz się więcej