MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyZ jakich peptydów korzystasz?Z jakich peptydów korzystasz?Z jakich peptydów korzystasz?Retatrutyd5 głosów · 26,32%Tirzepatyd1 głos · 5,26%CJC 1295 no DAC2 głosy · 10,53%Ipamorelin2 głosy · 10,53%Tesamorelin1 głos · 5,26%GLOW/KLOW1 głos · 5,26%Semax2 głosy · 10,53%Selank0 głosów · 0,00%Epitalon1 głos · 5,26%BPC 1571 głos · 5,26%TB 5001 głos · 5,26%CJC z DAC0 głosów · 0,00%MOTS-c2 głosy · 10,53%6 uczestnikówOdpowiedzV@v202 wpisy#1 · 30 kwietnia, 2026, 5:43 amCytatCytat z V data 30 kwietnia, 2026, 5:43 am Niestety wyniki ankiety widoczne są dopiero po zalogowaniu. Niestety wyniki ankiety widoczne są dopiero po zalogowaniu. inthepinkk@protonmail.com Odpowiedz na wpis: Z jakich peptydów korzystasz? AnulujOdpowiedzKanał RSS