Cytat z
V data 18 czerwca, 2026, 6:29 am
Mam prośbę abyście polubili stronę In Tej Pink na Facebooku i dołączyli do grup które założył. To sprawi, że nowe osoby zaczną dołączać do grup i wypromuje forum.
Nie bęu tam za dużo treści, bo FB usuwa grupy z źródłami, ale i tak jest to dobry sposób na wypromowanie Forum.
Mam prośbę abyście polubili stronę In Tej Pink na Facebooku i dołączyli do grup które założył. To sprawi, że nowe osoby zaczną dołączać do grup i wypromuje forum.
Nie bęu tam za dużo treści, bo FB usuwa grupy z źródłami, ale i tak jest to dobry sposób na wypromowanie Forum.
Norbus has reacted to this post.
inthepinkk@protonmail.com