Cytat z
V data 12 czerwca, 2026, 12:28 pm
Nic u nich nie kupowałem, ale czytają to forum więc może coś napiszą o sobie?
Nic u nich nie kupowałem, ale czytają to forum więc może coś napiszą o sobie?
inthepinkk@protonmail.com
Cytat z
V data 12 czerwca, 2026, 3:34 pm
Pojedyńcze fiolki brałem tylko od X-peptides - mają sporo fajnych rzeczy oprócz peptydów -kupowałem u nich dla DHEA, i Slavic Labs.
Pojedyńcze fiolki brałem tylko od X-peptides - mają sporo fajnych rzeczy oprócz peptydów -kupowałem u nich dla DHEA, i Slavic Labs.
inthepinkk@protonmail.com