Od lipca zostaną wprowadzone cła na import z Chin

Cytat

Czy ktoś ma może informację jak wpłynie, lub nie wpłynie na import peptydów z Chin?

inthepinkk@protonmail.com
Cytat

Myślę, że za dużo się nie zmieni, z poniższego artykułu wygląda, że będzie ryczałt 3 EUR za paczki do 150 EUR

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-nowe-cla-na-paczki-spoza-ue-koniec-tanich-zakupow-z-chin,nId,8090626

hoobzd@proton.me