Homopeptyd ma nowy magazyn w Europie

Cytat

Homopeptyd otworzył magazyn w Europie. Dotychczasowi klieńci dają mu pozytywne oceny. Osobiście nie znam nikogo kto by skorzystał z ich oferty. W mojej ocenie oferta z magazynu europejskiego jest bardzo ograniczona:

https://t.me/+7NlN9Nk63UwzNGFl

inthepinkk@protonmail.com
Cytat

Właśnie złożyłem wczoraj u nich zamówienie na RT10. Dam znać jak przyjdzie 🫡

Cytat

Nie było dla nich problemem, że to było małe zamówienie?

inthepinkk@protonmail.com
Cytat

Nie, no ale jednak mają problem z magazynowaniem w Niemczech. I raczej będą wysyłać z Chin, spytałem o zwrot pieniędzy ale moja reprezentantka odpisała, że wysyłają już paczkę i tracking number będę miał za 1-3 dni..

Dodane pliki:
  • ccc.png
Cytat

Można było się tego spodziewać. Jest olbrzymi popyt na zamówienia z magazynu w Europie i np. GYC też ma problemy z wysyłką z Europy.

Z powodu kłopotównz zaopatrzeniem magazynów nie udało mi się jeszcze kuoionz magazynu w Europie.

inthepinkk@protonmail.com