GYC - chiński sprzedawca z magazynem w Europie

Cytat

https://t.me/Glisa888

Osobiście nie korzystałem, ale kilku moich znajomych tak i są zadowoleni. Podstawowy plus to magazyn w Europie - czyli unikamy całkowicie ryzyka celnego.

Plusy:

  • Brak ryzyka celnego
  • Najszybsza dostawa

Minusy:

  • Wyższe ceny
  • Płatność tylko w kryptowalutach
  • Mniejszy asortyment
habz has reacted to this post.
habz
Cytat

Jeśli chcecie mieć pewność, że paczka będzie wysłana z Europy musicie o to zapytać przed płatnością. Ostatnio pojawiło się dużo skarg, że bez pytania wysyłają z Chin z powodu braków w magazynie w Europie.

inthepinkk@protonmail.com
Cytat
  • Siemka masz linka na ten GYC ?
Cytat

Cześć to ten link na samejngórze do grupy Glisy na telgramie: https://t.me/Glisa888

Chociaż widzę, że teraz pojawiła się ich strona:

https://ggpeps.com/wp-login.php

Przed złożeniem zamówienia lepiej sprawdzić w grupie telegramów ej czy wszystko działa i link do strony nadal jest aktualny.

 

inthepinkk@protonmail.com
Cytat

Ceny dosyć wysokie, ale szybo paczka idzie, i od razu wysyłają. Reta od nich działa ok. Stock w magazynie EU minimalny 1-2 produkty. Za 2 tyg ma sie pojawić coś nowego.

V has reacted to this post.
V