GHK CU DAWKOWANIE
Cytat z Gość data 29 maja, 2026, 12:06 pmZ pytaniem do was, ile dawkujecie ghk cu, jak wyglądają/wyglądały wasze cykle? jakie udało wam się osiągnąć efekty? zależy mi na ogólnym ujędrnieniu skóry i poprawieniu jej jakości, a wolę czerpać wiedzę od ludzi którzy to bili niż z chata gpt
Z pytaniem do was, ile dawkujecie ghk cu, jak wyglądają/wyglądały wasze cykle? jakie udało wam się osiągnąć efekty? zależy mi na ogólnym ujędrnieniu skóry i poprawieniu jej jakości, a wolę czerpać wiedzę od ludzi którzy to bili niż z chata gpt
Cytat z Gość data 29 maja, 2026, 1:43 pmU mnie dopiero 4 dzien, wiec za duzo ci nie powiem, oprocz tego ze w prawy posladek lekko szczypie, a w lewy nie 🙂
2mg dziennie, jesli nie bedzie zadnych problemow, to cykl 12 tygodni robie.
U mnie dopiero 4 dzien, wiec za duzo ci nie powiem, oprocz tego ze w prawy posladek lekko szczypie, a w lewy nie 🙂
2mg dziennie, jesli nie bedzie zadnych problemow, to cykl 12 tygodni robie.
Cytat z V data 29 maja, 2026, 2:17 pmMi w KLOW wychodzi około 1,6 mg dziennie i jestem bardzo zadowolony z efektów i na skórze i jeśli chodzi o puszystość włosów i nie przetłuszczanie się.
Prawie nie piecze, w mojej ocenie łagodniejsze jest w KLOWmo CJC-1295.
Mi w KLOW wychodzi około 1,6 mg dziennie i jestem bardzo zadowolony z efektów i na skórze i jeśli chodzi o puszystość włosów i nie przetłuszczanie się.
Prawie nie piecze, w mojej ocenie łagodniejsze jest w KLOWmo CJC-1295.
Cytat z AD-Labs.pl data 8 czerwca, 2026, 3:03 pmBrałem cały kwiecień i połowe maja po 2mg dziennie i pomogło mi w "wchłonięciu" skóry po redukcji z tirze. Stosowałem produkt który wiem że był zmieszany 1:1 z lidokainą i jest dostępny w internecie na polskiej stronie. Nie odczuwałem bólu tylko raczej drętwienie lekkie. Odczekam z 2 miesiące i można lecieć dalej ale tym razem bez znieczulenia.
Brałem cały kwiecień i połowe maja po 2mg dziennie i pomogło mi w "wchłonięciu" skóry po redukcji z tirze. Stosowałem produkt który wiem że był zmieszany 1:1 z lidokainą i jest dostępny w internecie na polskiej stronie. Nie odczuwałem bólu tylko raczej drętwienie lekkie. Odczekam z 2 miesiące i można lecieć dalej ale tym razem bez znieczulenia.