Efekty uboczne GLOW, Ghkcu, bpc 157, tb 500
Cytat z Marek Krawiecki data 18 czerwca, 2026, 2:58 pmWczoraj zrobiłem pierwszą iniekcję blendu GLOW który zawiera:
-50mg GHKCU
-10mg BPC 157
-10mg TB500Iniekcja weszła około godziny 22-23
Mamy godzinę 17 następnego dnia i dosłownie cały czas czuję pieczenie w miejscu wkłucia, oprócz tego na samej skórze widnieje czerwona kropeczka w miejscu wbicia, a wokół niej o średnicy około 1 cm mam swędzące zaczerwienienie. 70mg peptydu rozrobiłem w 3ml BAC i wbiłem około 4-5 unitów na 100 jednostkowej strzykawce co przekłada się na około:
-800 mcg GHKCU
-160 mcg TB500
-160 mcg BPC 157Ktoś miał z tym podobne doświadczenia? Czy to normalna reakcja po pierwszej iniekcji? Czy dzisiaj powinienem zrobić kolejny "strzał"?
Chętnie posłucham waszych opinii lub doświadczeń.
Wczoraj zrobiłem pierwszą iniekcję blendu GLOW który zawiera:
-50mg GHKCU
-10mg BPC 157
-10mg TB500
Iniekcja weszła około godziny 22-23
Mamy godzinę 17 następnego dnia i dosłownie cały czas czuję pieczenie w miejscu wkłucia, oprócz tego na samej skórze widnieje czerwona kropeczka w miejscu wbicia, a wokół niej o średnicy około 1 cm mam swędzące zaczerwienienie. 70mg peptydu rozrobiłem w 3ml BAC i wbiłem około 4-5 unitów na 100 jednostkowej strzykawce co przekłada się na około:
-800 mcg GHKCU
-160 mcg TB500
-160 mcg BPC 157
Ktoś miał z tym podobne doświadczenia? Czy to normalna reakcja po pierwszej iniekcji? Czy dzisiaj powinienem zrobić kolejny "strzał"?
Chętnie posłucham waszych opinii lub doświadczeń.
Cytat z habz data 18 czerwca, 2026, 7:24 pmPiecze GHK-Cu. Ja daję w górny pośladek, ale i tak większość razy lekko piecze. Taka natura tego związku (a właściwie zawartej w nim miedzi). Ja czasem czuję 1 dzień, czasem nawet dłużej, chociaż przeważnie coraz mniej z upływem godzin.
Co to odczynu skóry możliwości które widzę to a) lekka reakcja alergiczna (nowe 3 związki wstrzyknięte w jedno miejsce, b) niezachowania higiena lub zanieczyszczenie fiołki.
Robiłeś sam rekonstytucję? Korzystałeś z jakiegoś poradnika?
Piecze GHK-Cu. Ja daję w górny pośladek, ale i tak większość razy lekko piecze. Taka natura tego związku (a właściwie zawartej w nim miedzi). Ja czasem czuję 1 dzień, czasem nawet dłużej, chociaż przeważnie coraz mniej z upływem godzin.
Co to odczynu skóry możliwości które widzę to a) lekka reakcja alergiczna (nowe 3 związki wstrzyknięte w jedno miejsce, b) niezachowania higiena lub zanieczyszczenie fiołki.
Robiłeś sam rekonstytucję? Korzystałeś z jakiegoś poradnika?
Cytat z V data 19 czerwca, 2026, 6:27 amU mnie GHK-cu wchodzi wyjątkowo łagodnie - jestem zaskoczony - ale nie jest tak pięknie, bo raz na kilka-kipkanaście wstrzyknięć czuję jennawet ponad 24 h.
Odwrotny problem ma z CJC+1295, zazwyczaj po wstrzyknięciu dosyć mocno piecze, a potem spokój.
Nie jest to dla mnie problematyczne - tzn. odczuwam ale nie jest na tyle duży dyskomfort abym odczuwał potrzebę poszukania rozwiązania.
U mnie GHK-cu wchodzi wyjątkowo łagodnie - jestem zaskoczony - ale nie jest tak pięknie, bo raz na kilka-kipkanaście wstrzyknięć czuję jennawet ponad 24 h.
Odwrotny problem ma z CJC+1295, zazwyczaj po wstrzyknięciu dosyć mocno piecze, a potem spokój.
Nie jest to dla mnie problematyczne - tzn. odczuwam ale nie jest na tyle duży dyskomfort abym odczuwał potrzebę poszukania rozwiązania.
Cytat z V data 21 czerwca, 2026, 8:42 am@marek-krawiecki
Wszystkie składniki GLOW można przyjmowane donosowo - nie widziałem aby ktoś zrobił na ten temat akurat tych badania i w sumie do końca nie wiadomo na ile to będzie skuteczne(biodestępne). Widziałem 1 sklep który sprzedawał GLOW jako spray do nosa.
Wszystkie składniki GLOW można przyjmowane donosowo - nie widziałem aby ktoś zrobił na ten temat akurat tych badania i w sumie do końca nie wiadomo na ile to będzie skuteczne(biodestępne). Widziałem 1 sklep który sprzedawał GLOW jako spray do nosa.