Baner na Forum

Cytat

To jest chyba najładniejszy baner jaki potrafię zrobić. Spędziłem nad nim kilka godzin. Wszelkie uwagi mile widziane. Czekam na szczere opinie, nie pochlebstwa.

habz has reacted to this post.
habz
inthepinkk@protonmail.com
Cytat

Fajny, tylko tło dałbym inne, żeby bardziej pasowało z neonowym różem 🙂

hoobzd@proton.me
Cytat

Ok, popracuję nad tym 🙂

inthepinkk@protonmail.com