MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Nasze doświadczenia z peptydamiTestuję KLOWDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Testuję KLOW <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 2 czerwca, 2026, 7:07 am</div><p>Podsumowanie po miesiącu korzystania z KLOW i zużycii jednej fiolki. Dawkowałem 1,8 mg- GHK-cu i 0,375 KPV, BPC -157 i TB-500 codziennie.</p> <p><strong>Skóra i włosy rewelacja - od kilku koleżanek usłyszałem, że odmłodniałem, </strong>tak po prostu z ich inicjatywy, więc chyba obiektywna ocena.</p> <p>Na gronkowca złocistego (trądzik różowawy) zadziałało słabo, chociaż jest przynajmniej o 10% lepiej nie jestem w stanie ocenić czy to dzięki KLOW.</p> <p>Wnioski - używałem bardzo małej dawki KLOW i dla rewelacyjnego wyglądu skóry okazała się wystarczająca. Mocno się zastanawiam czy w następnej serii nie spróbować jednak z sporo większymi dawkami aby zobaczyć czy "wyleczy" gronkowca. Powstrzymuje mnie brak obecnie w moim organiźmie stanów zapalnych a nie lubię brać niczego bez realnej potrzeby.</p></blockquote><br> Anuluj