MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Nasze doświadczenia z peptydamiTestuję KLOWDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Testuję KLOW <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 27 maja, 2026, 11:20 am</div><p>Od czasu moje ostatniego wpisu czyli od 7 dni nie pojawił mi się na skórze żaden nowy wyprysk.</p> <p>Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bonjiż myślałem, że na gronkowca KLOW nie ma żadnego wpływu. Z drugiej stronymoże to być tylko zwyczajną remisja. Potrzeba dłuższego czasu aby wysunąć wnioski.</p></blockquote><br> Anuluj