MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Nasze doświadczenia z peptydamiTestuję KLOWDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Testuję KLOW <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 16 maja, 2026, 7:38 am</div><p>Dzisiaj bez rewelacji wyskoczyły 2 średnio bokące pryszcze. Zmiany na skórze - lekkie bardzomałe zaczerwieniania wokół mieszków włosowych, ciut się zmniejszyły ale nie w sposób na tyle znaczący aby stwierdzić stałą poprawę.</p></blockquote><br> Anuluj