MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Nasze doświadczenia z peptydamiTestuję KLOWDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Testuję KLOW <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 14 maja, 2026, 8:46 am</div><p>Podczas wstrzykiwania nadal trochę piecze. Nie pojaiwają się odczyny poszczepienne i zaczerwienienia.</p> <p>Od 6 dni nie pojawiła się żadna nową zmiana skórna, te co były zmniejszyły się i trochę zbladły.</p></blockquote><br> Anuluj