MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Nasze doświadczenia z peptydamiTestuję KLOWDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Testuję KLOW <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 8 maja, 2026, 5:46 am</div><p>Jestem już po drugiej dawce i prawie w ogóle nie odczuwam pieczenia. Na ten moment KLOW jest dla mnie łagodniejszy niż mieszanka CJC-1295 z Ipamorelinem.</p> <p>Od czasów nastoletnich mam problemy z małymi wysypkami na skórze - najczęsciej na brzuchu i klatce piersiowej i pojawiającymi się raz na miesiąc pryszczami ropnymi. Tradycyjna medycyna zdignozowała trądzik różowaty i zakażenie gronkowcem. Lata temu byłem leczony dermatologicznie przez pół roku antybiotykiem z tetracylliną, który podczas stosowania usnął wszystkie objawy, niestety po odstawieniu antybiotyku objawy wróciły. Nie zdecydowałem się na powtórzenie bardzo obciążającej antybiotykoterapii.</p> <p>Powyższe napisłem, bo bardzo jestem ciekawy czy KLOW wyeliminuje całkowicie ten problem. Mam subiektywne wrażenie, że Retatrutyd go wyrażnie zmniejszył - niestety nie wyeliminował zwłaszcza tych wkurzających pryszczy ropnych.</p></blockquote><br> Anuluj