MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Nasze doświadczenia z peptydamiTestuję KLOWDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Testuję KLOW <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 7 maja, 2026, 12:20 pm</div><p style="text-align: left">Wieczorem zrobiłem sobie pena z KLOW - 50 mg GHK-CU, 10 mg BPC 157, 10 mg TB - 500 i 10 mg KPV. W teorii mieszanka ta ma poprawiać stan skór, przyspieszać gojenie się ran i kontuzji, oraz zmniejszać stan zapalny.</p> <p>Fiolkę zmieszałem z 3 ml soli fizjologicznej i uzyskałem roztwór i pięknym i głębokim niebieskim kolorze.</p> <p>Pierwszą dawkę ustaliłem na 10 jednostek (1,6 mg GHK-cu, 333 mcg pozostałych). Na szczęście okazało się, że GHK-cu w moim przypadku nie było tak bardzo piekące jak niektórzy ostrzegali, chociaż bardzo delikatne pieczenie czyłem później przez kilka ładnych godzin.</p> <p>Do dopiero początek więc na opis efektów na razie jest za wcześnie.</p></blockquote><br> Anuluj