MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyMoje najnowsze zamówienie peptydó …Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Moje najnowsze zamówienie peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">habz</a> data 14 kwietnia, 2026, 11:50 am</div><blockquote> <div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="https://inthepink.xyz/5-2/profile/v/">V</a> data 10 kwietnia, 2026, 5:19 pm</div> <p>A jeśli chodzi o to aktualne zamówienie to mój znajomy zamówił 2 tygodnie wcześniej i zrobił 1 test.</p> <p>Ogólnie jeśli chodzi o dostawców którzy są na forach Peppys, Forum GLP-1, czy STG, to już od dłuższego czasu nie było żadnych wpadek. Ta z JEEP jest największa i szokująca, bo poziom endotoksyn jest tak duży jakby ktoś specjalnie ich zsabotował i użył w procesie porcjowania i destylacji wody z kanalizacji zamiast destylowanej.</p> <p>Jak chcesz z Europy i nie zamawiasz rzadszych peptydów to najlepszy będzie GYC, ale wcześniej warto sprawdzić fora czy czegoś nie nawywijali.</p> <p>Mój znajomy właśnie dzisiaj odebrał orzesyłkę od WBS. Ja właśnie kończę zamawiać i przelewam BTC.</p> </blockquote> <div>Chciałem podpytać o testowanie, mówisz, że twój znajomy testował zamówienie 2 tyg wcześniej. Wysyłasz czasem coś sam do testów do Janoshika? Z tego co kojarzę jest też polska firma Analiza Białek?</div> <div>Trochę się boję tej czystości i zawartości fiolek, jeszcze teraz jak wszedłem w temat to od razu ta duża wpadka JEEP :) Orientujesz się może jak wygląda procedura testu, rozumiem że wysyłasz jedną fiolkę, płacisz i za jakiś czas dostajesz rezultaty? Z tego co widzę z testów, to czasem we fiolce np. 30mg jest danego peptydu trochę więcej?</div> <div>To może powodować potem problemy z dokładnych dawkowaniem...</div> <div>Jakie są koszty testu?</div></blockquote><br> Anuluj