MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyMoje najnowsze zamówienie peptydó …Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Moje najnowsze zamówienie peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 10 kwietnia, 2026, 5:19 pm</div><p>A jeśli chodzi o to aktualne zamówienie to mój znajomy zamówił 2 tygodnie wcześniej i zrobił 1 test.</p> <p>Ogólnie jeśli chodzi o dostawców którzy są na forach Peppys, Forum GLP-1, czy STG, to już od dłuższego czasu nie było żadnych wpadek. Ta z JEEP jest największa i szokująca, bo poziom endotoksyn jest tak duży jakby ktoś specjalnie ich zsabotował i użył w procesie porcjowania i destylacji wody z kanalizacji zamiast destylowanej.</p> <p>Jak chcesz z Europy i nie zamawiasz rzadszych peptydów to najlepszy będzie GYC, ale wcześniej warto sprawdzić fora czy czegoś nie nawywijali.</p> <p>Mój znajomy właśnie dzisiaj odebrał orzesyłkę od WBS. Ja właśnie kończę zamawiać i przelewam BTC.</p></blockquote><br> Anuluj