MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyMoje najnowsze zamówienie peptydó …Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Moje najnowsze zamówienie peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 10 kwietnia, 2026, 5:14 pm</div><p>WBS to jedyny dostawca z którego korzystam. Nie ma magazynu w EU. Nie zamierzam też korzystaç z magazynów EU, bo mają bardzo ograniczony asortyment. 1 kit to 10 fiolek.</p> <p>Zdarzają się sporo tańsze oferty niż w WBS, ale nie znam nikogo kto poleca.</p> <p>Na Telegramie WBS znajdziesz mnóstwo testów ich produktów, nie wszystkie aktualne. Śledzę też grupy testingowe i na razie tylko JEEP ma dużą wpadkę z tirzepatydem 30 mg. Alice TFC ma duże opóźnienia z dostawami.</p> <p>Chętnie pomogę jak masz jeszcze jakieś pytania.</p></blockquote><br> Anuluj