MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyMoje najnowsze zamówienie peptydó …Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Moje najnowsze zamówienie peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">habz</a> data 9 kwietnia, 2026, 9:57 pm</div><p>WBS wysyłają z magazynu EU? Ile zawiera 1 kit TR30 i RT30, jedna fiolka czy 10? Testujesz sam wysłaną partię? Sorry za głupie pytania, ale dopiero się zapoznaję z poleconym przez ciebie forum GLP-1. Jesteś w stanie pomóc w zamówieniu?</p></blockquote><br> Anuluj