MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyMoje najnowsze zamówienie peptydó …Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Moje najnowsze zamówienie peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 7 kwietnia, 2026, 10:53 am</div><p>Nadeszła pora aby przetestować nowe peptydy. Oto moje najnowsze zamówienie w WBS:</p> <p>ML10 - Melanotan 2 10 mg 50$ - na Libido a przy okazji zwiększenie opalenizny. Jego odpowiednikiem działającym tylko na libido jest PT-141</p> <p>KL80 80mg 200$ to mieszanka zawierająca 50 mg GHK-cu -poprawia stan skóry i włosów, BPC 157 10 mg - regeneracja i obniżanie stanu zapalnego, TB-500 10 mg - regeneracja i KPV 10 mg - obniżenie stanu zapalnego</p> <p>ET10 Epitalon 10 mg 50$- poprawia sen, ma wydłużać życie komórek poprzez wydlużenie telomerów</p> <p>CP10 CJC -1295 + Ipamorelin 10mg 105$ - zwiększa wytwarzanie hormonu wzrostu i poprawia sen.</p> <p>Adamax 5 mg 99$ - jest to ulepszona wersja Semaxu. Sam Semax bardzo dobrze na mnie działał (podnosi konetrację oraz samopoczucie)chociaż krótko dlatego zdecydowałem się na Adamax, dodatkowo wpływa bardzo pozytywnie na regenerację mózgu. Trochę mała dawka jak na zrobienie roztworu do nosa. Na pewno przetestuję podanie donosowej(roztwór zrobię z 4 fiolek) i podskórne.</p> <p>TR30 110$ - jako lek na cukrzycę dla mamy</p> <ul> <li>RT30 - 190$ - jako wsparcie w odchudzaniu dla mnie </li> </ul></blockquote><br> Anuluj