MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkZdrowy styl życia, odchudzanie, leczenie i sposoby na długowieczność: Semaglutyd, tirzepatyd, retatrutydReta a rekompozycjaDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Reta a rekompozycja <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z Gość data 13 marca, 2026, 10:17 am</div><p>U mnie sytuacja jest trochę inna, jako że mam 52 lata i odpuściłem siłownię dwa lata temu więc naturalnie trochę mi przybyło w obwodach. Od stycznia wrzuciłem 300mg testosteronu cypionatu, w diecie mam ujęte 240-260g białka i lekki deficyt. Pozwoliło mi to wrócić już w miarę do formy jeśli chodzi o widoczność mięśni czyli pamięć mięśniową zadziałała, teraz chce uciec z nadmiaru tkanki tłuszczowej której mam okolo16-17%. Plan jest na zejście w okolice 12%. Siłownia wpada 4x w tygodniu w splicie, dodatkowo 1-2 dni wchodzi samo cardio. Mam nadzieję że reta pomoże dobić do tych 12% bez widocznego ubytku masy mięśniowej, ochroną przed tym jest cypio. Dzisiaj wpadnie mi w ręce 30mg więc zaczynam testowanie i ustalenie odpowiedniej dawki na sobie. Założę osobny temat aby wrzucać swoje spostrzeżenia i postępy wraz z pomiarami z wagi ze składem masy ciala</p></blockquote><br> Anuluj