MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkZdrowy styl życia, odchudzanie, leczenie i sposoby na długowieczność: Semaglutyd, tirzepatyd, retatrutydReta a rekompozycjaDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Reta a rekompozycja <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 14 czerwca, 2026, 8:29 am</div><p>Ogólnie poziom testosteronu to bardzo ważna sprawa i mężczyzn aczkolwiek trudno o nim rozmawiać bez emocji, bo są dwie szkoły. Jedna z siłowni twierdząca, że fajnie być na bombie i mięśnie rosną. A drugą medyczna twierdząca, że w sumie niski testosteron to nie problem jeśli mieści się w widełkach normy.</p> <p>Ja osobiście miałem dolną granicę normy a teraz wypracowałem sobie górną i jestem zdecydowanie bardziej zadowolony i spokojny jak ma górną granicę - chociaż być może to placebo, bo w miarę naturalna praca nad testosteronem jest po prostu zdrowa i sama w sobie poprawia samopoczucie.</p> <p>W każdym razie duże mięśnie zbudowałem dopiero po czterdziestce jak nauczyłem się ćwiczyć na hipertrofię i zadbałem o poziom testosteronu.</p></blockquote><br> Anuluj