MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Nasze doświadczenia z peptydamiGrowth Stack (Ipamorelin + CJC129 …Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Growth Stack (Ipamorelin + CJC1295 no DAC) <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 23 czerwca, 2026, 7:53 pm</div><p>To mój ulubiony peptyd. Daje mi super głęboki i twardy sen. Użuwam około 300mcg/300 mg dziennie, ale z przypadkowymi przerwami - trudno jest mi być zawsze wieczorem na czczo przez 2 godziny przed snem i czasem zasnę zanim go wezmę.</p> <p>Bycie na czczo i niejedzenie po jest nie tylko ważne ze względu na produkcję HGH i Igf-1 jak podaje wiele źródeł, ale zgodnie z moją wiedzą też że względu bezpieczeństwa. Wydzielanie HGH zwiększa insulinooporność i łączenie CJC z Ipa razem z jedzeniem to winda do cukrzycy.</p> <p> </p></blockquote><br> Anuluj