MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Nasze doświadczenia z peptydamiGrowth Stack (Ipamorelin + CJC129 …Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Growth Stack (Ipamorelin + CJC1295 no DAC) <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">piotrgow12</a> data 23 czerwca, 2026, 6:30 pm</div><p>Hej. Stosował ktoś ? Jakie macie doświadczenie z tym połączeniem ? od jakiej dawki zacząć ?</p></blockquote><br> Anuluj