MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Nasze doświadczenia z peptydamiMieszanie peptydowDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Mieszanie peptydow <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z Gość data 21 czerwca, 2026, 10:10 am</div><p>Cześć, mam pytanie na temat miksowania peptydów, konkretnie chodzi o zmieszanie ghk cu z cjc+ ipamorelin, da się to zrobić w jednej fiolce tak żeby nie uszkodzić peptydy? chodzi głównie o wygodę, jeden strzał na wieczór </p></blockquote><br> Anuluj