MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyŁączenie peptydów w jednej strzyk …Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Łączenie peptydów w jednej strzykawce <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 18 czerwca, 2026, 11:25 am</div><p>Raczej tych peptydów bym nie mieszał.</p> <p>Krąży tabela która pokazuje jakie peptydy można mieszać a jakie nie. Poszukam i ją tu wrzucę.</p></blockquote><br> Anuluj