MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyŁączenie peptydów w jednej strzyk …Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Łączenie peptydów w jednej strzykawce <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">Marek Krawiecki</a> data 18 czerwca, 2026, 11:03 am</div><p>Cześć, zakupiłem ostatnio dwa nowe peptydy GLOW (GHK-cu 50mg, BPC157 10mg, TB500 10mg) i CJC no DAC + Ipamorelin. Trochę nie mam czasu, głowy i chęci żeby robić sobie dziennie po kilka zastrzyków i gdy pisałem o dawkowaniu z Gemini to zasugerował mi żebym w wieczornym zastrzyku który miał być przeznaczony na CJC, nabrał do strzykawki te 2 peptydy i wbił je za jednym razem. Natomiast gdy spytałem go później o to samo to mówił, że nie można tego robić ze względu na właściwości degeneracyjne miedzi zawartej w GHK-cu. Co wy o tym sądzicie? Ktoś z was kiedyś próbował takiego rozwiązania?</p></blockquote><br> Anuluj