MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiRekonstrukcja peptydówDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Rekonstrukcja peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z Gość data 14 czerwca, 2026, 7:34 pm</div><blockquote> <div class="quotetitle">Cytat z Gość data 12 czerwca, 2026, 9:17 am</div> <p>Czy piana w roztworze zaraz po dodaniu BAC jest ok ? Próżnia dosyć mocno zasysnęła mi wodę i strumień uderzył w preparat powodując pianę czy to już oznaka że woda zbyt szybko została zaciągnięta i łańcuchy peptydowe ulegly rozpadzie i do kosza?</p> </blockquote> <p>Następnym razem przytrzymaj mocno tłok strzykawki przed wbiciem igły i bardzo ostrożnie powoli go popuszczaj. Różnica ciśnień jest duża i wodę zasysa bardzo gwałtownie. </p></blockquote><br> Anuluj