MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiRekonstrukcja peptydówDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Rekonstrukcja peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 12 czerwca, 2026, 9:22 am</div><p>Piana zawsze się tworzy. Warto zadbać o to, aby jak najdelikatniej dodać wodę BAC ale jak jest próżnia jest to trudne. Większość peptydów jest wytrzymała. Szczególnie trzeba uważać na niektóre jak Tesamorelinę (jedyny peptyd który mi zżelował), czy HGH.</p></blockquote><br> Anuluj